Wikier

KASPER -...

KASPER - Kontaktpersoner

I denne artikkelen finn du kontaktpersonar for KASPER fordelt på fakultet og institutt

For å lære meir om Kasper, sjå Samlesida for KASPER-wikier

Fakultet for arkitektur og design - AD

Fakultetskontakter AD

Kjersti Møller

Camilla Skjold Ødegaard

Kunstakademiet i Trondheim

Bente Anita Ofstad

Diana Lindbjerg

Institutt for design

Nan Renee Augland

Torhild Skillingstad

Institutt for arkitektur og teknologi

Anne Jørgensen Bruland

Sarah Lyn Speer By

Institutt for arkitektur og planlegging

Elin Merete Røsok

Gjertrud Røe Hammeren

May Uran

Sarah Lyn Speer By

Det humanistiske fakultetet - HF

Fakultetskontakter - HF

Arnhild Hoelsether

Marte Lintoft

Institutt for filosofi og religionsvitenskap

Birgitte Moe Rolandsen

Institutt for historiske og klassiske studier

Espen Andersen

Rune Kristian Hansen

Else Melvær Falkenstein

Fredrik Berg

Institutt for moderne samfunnshistorie

Birgitta Wentzel

Institutt for kunst- og medievitenskap

Trond Einar Garmo

Institutt for musikk

Vegard Stolpnessæter

Cecilie Dibbern Lydersen

Karen Riis

Jørgen Vie

Maj Vester Larsen

Hanne Formo

Institutt for språk og litteratur

Silje Nes Skrede

Gunn Stoum Kykjeeide

Sylvi Karin Andresen

Gørild Myklebust Mjønes

Stine Krogh Hagen

Tone Fredriksen Ydse

Institutt for tverrfaglige kulturstudier

Jan Groven Grande

Fakultet for informasjonsteknologi og elektroteknikk - IE

Fakultetskontakter IE

Terje Brekke

Suzan Bulduk

Institutt for datateknologi og informatikk

Laila Merete Nordli

Unni Kringtrø Eide

Institutt for elektroniske systemer

Kirsti Klemetsaune

Institutt for elkraftteknikk

Ida Krüger

Institutt for IKT og realfag

Anders Ulstein

Institutt for informasjonssikkerhet og kommunikasjonsteknologi

Hilde Bakke

Laurent Paquereau

Institutt for matematiske fag

Knut Andreas Holt

Kristian Sandøy Lyster

Institutt for teknisk kybernetikk

Lill Hege Pedersen

Fakultet for ingeniørvitenskap - IV

Fakultetskontakter IV

Ruth Morch

Institutt for energi- og prosessteknikk

Nina Laumann

Anita Yttersian

Institutt for marin teknikk

Kristin Mørkve

Institutt for geovitenskap og petroleum

Lisbeth Hultmann

Institutt for bygg- og miljøteknikk

Nina Lødøen

Institutt for konstruksjonsteknikk

Andreas Bustadmo Steiro

Institutt for maskinteknikk og produksjon

Monica Høgsten

Ingrid Lillevoll

Andrea Steinert

Institutt for havromsoperasjoner og byggteknikk

Elisabeth Hagen

Institutt for vareproduksjon og byggteknikk

Tron Harald Torneby

Fakultet for medisin og helsevitenskap - MH

Fakultetskontakt MH

Ragnhild Sand Kalkvik

Ingrid Ofstad Dahl

Institutt for helsevitenskap i Gjøvik

Gro Jeppestøl Vatne

Institutt for helsevitenskap i Ålesund

Rigmor Eik

Kavliinstitutt for nevrovitenskap

Mussie Debesai

Institutt for klinisk og molekylær medisin

Kari Flatås

Institutt for nevromedisin og bevegelsesvitenskap

Anni Bjerkhagen

Institutt for psykisk helse

Ann-Kristin Bratlie

Institutt for samfunnsmedisin og sykepleie

Marit Torsethaugen Moseng

Institutt for sirkulasjon og bildediagnostikk

Tonje Christin Svendsen

Fakultet for naturvitenskap - NV

Fakultetskontakt NV

Hege Johannessen

Institutt for biologi

Toril Rausandaksel Ottesen

Silje Strand Lundgren

Institutt for biologiske fag Ålesund

Karen-Marie Måseide Hovland

Institutt for bioteknologi og matvitenskap

Henrik Stamnes Dahl

Kristin Belsaas

Institutt for bioingeniørfag

Elizabeth Bogal-Albritten

Institutt for fysikk

Peder Brenne

Lene Marita Nysæter

Institutt for kjemi

Aina Sæterli

Anacleta Venturin Andersen

Institutt for kjemisk prosessteknologi

Anacleta Venturin Andersen

Institutt for materialteknologi

Camilla W. Grønli

Andreas Fjeldstad

Fakultet for samfunns- og utdanningsvitenskap - SU

Fakultetskontakter SU

Elin Steen

Lisbet Eikrem Vinje

Institutt for geografi

Per Ivar Chutko

Maria Tårland

Institutt for lærerutdanning

Camila Thun Waaden

Institutt for pedagogikk og livslang læring

Berit Rau

Siri Schive Hjelde

Kari Vikhammermo

Vegard Ruud

Hege Fauskanger Lie

Institutt for sosialt arbeid

Rolf Thore Wold

Signe Marie Søraunet

Jan Inge Thomassen

Elisabeth Ramfjord

Institutt for sosiologi og statsvitenskap

Torbjørn Andre Moe

Institutt for psykologi

Bente Christensen

Unni Skrede Koen

Irene Buseth Raaum

Tatiana Rasmussen

Institutt for sosialantropologi

Torun Hegre

Maria Tårland

Fakultet for økonomi - ØK

Fakultetskontakt ØK

Kjersti Forbregd

Kristin Melum

Hege Barreth Jacobsen

NTNU Handelshøyskolen

Maiken Trane

Randi Leikvold

Institutt for internasjonal forretningsdrift

Johanne Vågø Hoff

Even Fostervoll Langvatn

Institutt for industriell økonomi og teknologiledelse

Marit Rødvik

Britt Berge

Institutt for samfunnsøkonomi

Eli Skaug Rønning

Kontaktperson for offentlighetsvurdering av referansegrupperapporter

Se også

Kontakt